Profesjonalne japońskie noże kuchenne
(0 prod.)
Twój koszyk jest pusty
0PLN

INFORMACJE

NOWOŚCI MASAHIRO 2019

Podczas dorocznych targów Ambiente we Frankfurcie, które goszczą m.in. największych producentów noży z całego świata, firma Masahiro przedstawiła kilka  swoich najnowszych produktów.

ZESTAWY MASAHIRO

Do Świąt wprawdzie jeszcze daleko ale my już jesteśmy gotowi z nowymi zestawami! Szczegółowa oferta dostępna jest pod tym linkiem:

https://masahiro.pl/category/produkty/list/2/18/default…

KATALOG MASAHIRO 2018

Przedstawiamy nasz nowy katalog Masahiro, gdzie oprócz produktów można znaleźć rozdział "Nożopedia" zawierający sporo informacji dotyczących noży kuchennych oraz sposobów ich użytkowania.

SERIA MSC W NOWEJ ODSŁONIE

Przedstawiamy dwa nowe produkty z serii MSC: oznaczony symbolem 11061 nóż Santoku o długości 165mm oraz 11062 nóż Chef 180mm.

5 LAT GWARANCJI NA NOŻE MASAHIRO

Drodzy Klienci! Informujemy, że sprzedawane przez nas noże Masahiro objęte są pięcioletnią gwarancją. Zachęcamy do zapoznania się ze warunkami gwarancji oraz szczegółami użytkowania naszych noży.

MASAHIRO MV-S - NOWY DESIGN, NOWA SERIA

Japoński producent noży kuchennych Masahiro przedstawia kolejną unikalną serię noży o zintegrowanej z ostrzem, stalowej rękojeści.

DLA KLIENTÓW HURTOWYCH

Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych, sklepy z nożami, kucharzy, restauratorów, hotelarzy, blogerów, dekoratorów wnętrz i projektantów.

SERIA SANKEI - KOLEJNA NOWOŚĆ W KOLEKCJI MASAHIRO

Planując podróż do Japonii warto mieć na uwadze odwiedzenie takich miejsc jak Amanohashidate w Kyoto, Matsushima w Miyagi oraz Itsukushima w Hiroshimie (na zdjęciach poniżej). To jedne z najwspanialszych zakątków, które można zobaczyć w tym kraju. Japończycy nazywają je Sankei. San – trzy, kei – widok co łącznie można przetłumaczyć jako trzy najwspanialsze widoki. Nie jest dziwne, że tą samą nazwą Masahiro wykorzystało do opisania swojej nowej gamy produktów. Masahiro Sankei to prosta, czysta forma zahaczająca o minimalizm a jednocześnie doskonały użytkowy produkt.

 

 

ZAPOWIEDŹ: MSC - NOWA SERIA NOŻY MASAHIRO

Masahrio MSC - nowa seria ale nie nowość. Prezentujemy kolejną grupę noży Masahiro, która niebawem będzie dostępna w sprzedaży.

 

 

PRZEWODNIK PO NOŻACH MASAHIRO

Przygotowaliśmy krótki przewodnik po seriach noży produkowanych przez Masahiro. W poniższej tabeli znajduje się porównanie najważniejszych cech poszczególnych grup.

KATALOG MASAHIRO PO POLSKU

Miło nam poinformować, że dostępny są już katalogi produktów Masahiro, które można pobrać klikając na poniższy linki:

 

HISTORIA MASAHIRO

Masahiro Co. Ltd. została założona w kwietniu 1932 przez rodzinę Hattori i do dzisiaj pozostaje kierowana przez członków rodziny.  . Firma ma swoją siedzibą w mieście Seki w prefekturze Gifu, słynnej z wytwarzania doskonałych noży. Jak wynika z ostatnich danych, to właśnie na ten region przypada ponad 60% japońskiej produkcji noży. Od samego powstania, firma Masahiro stała się jednym z liderów branży i pozostaje nim do dnia dzisiejszego. Swoją wysoką pozycję na rynku zawdzięcza ciągłej pracy nad rozwojem i doskonaleniem stali, jej ostrości, trwałości czy odporności na korozję a opracowana przez Masahiro w latach sześćdziesiątych XX wieku stal MBS-26 stała się jednym z najlepszych dostępnych materiałów do produkcji noży kuchennych.