Profesjonalne japońskie noże kuchenne
(0 prod.)
Twój koszyk jest pusty
0PLN

MASAHIRO MV-S - NOWY DESIGN, NOWA SERIA

Japoński producent noży kuchennych Masahiro przedstawia kolejną unikalną serię noży o zintegrowanej z ostrzem, stalowej rękojeści.

Seria MV-S to wyjątkowe dla Masahiro produkty. Pierwsze w kolekcji noże z ostrzem zintegrowanym z piękną stalową rękojeścią. Rozwiązanie takie to nie tylko stylowe dzieło japońskich projektantów to również produkty o doskonałych właściwościach użytkowych. Dedykowane dla profesjonalistów mogą być również doskonałym narzędziem w rękach amatorów a dzięki unikalnemu designowi staną się również ozdobą każdej kuchni. 

Do produkcji noży MV-S została zastosowana bardzo chętnie wykorzystywana przez Masahiro stal MBS-26. Wynika zapewne to z faktu, że ten niezwykły stop stali odznacza się doskonałymi właściwościami. Ostrza są bardzo twarde, hartowane do 58-59 stopni HRC, dzięki czemu zachowują swoją niebywałą agresję cięcia przez długi czas. Metalowa, perforowana rękojeść wykonana w wysokogatunkowej stali nierdzewnej zapewnia perfekcyjny chwyt, przez co operowanie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Grupa MV-S oznaczona symbolem 136 składa się z najważniejszych, najczęściej wykorzystywanych w kuchni noży:


Kolekcja Masahiro MV-S dostępna jest pod tym linkiem: http://masahiro.pl/category/produkty?filter%5B6%5D%5B0%5D=14


 

Powrót

Polecane produkty