Profesjonalne japońskie noże kuchenne
(0 prod.)
Twój koszyk jest pusty
0PLN

SERIA SANKEI - KOLEJNA NOWOŚĆ W KOLEKCJI MASAHIRO

Planując podróż do Japonii warto mieć na uwadze odwiedzenie takich miejsc jak Amanohashidate w Kyoto, Matsushima w Miyagi oraz Itsukushima w Hiroshimie (na zdjęciach poniżej). To jedne z najwspanialszych zakątków, które można zobaczyć w tym kraju. Japończycy nazywają je Sankei. San – trzy, kei – widok co łącznie można przetłumaczyć jako trzy najwspanialsze widoki. Nie jest dziwne, że tą samą nazwą Masahiro wykorzystało do opisania swojej nowej gamy produktów. Masahiro Sankei to prosta, czysta forma zahaczająca o minimalizm a jednocześnie doskonały użytkowy produkt.

 

 

Seria Sankei jest adresowana głównie dla gotujących amatorów ale bez najmniejszych problemów poradzi sobie w trudnych warunkach restauracyjnych kuchni. Grupa składa się z pięciu podstawowych noży takich jak: nóż szefa kuchni, santoku, obierak (paring), mniejszy nóż uniwersalny (ostrze długości 15cm) oraz nóż do krojenia pieczywa. Kompaktowe rozmiary, bardzo dobre wyważenie i niska waga to cechy charakterystyczne tej serii. Jednocześnie jak wszystkie produkty Masahiro, noże Sankei zostały wykonane z należytą starannością oraz zamiłowaniem do doskonałego wykańczania nawet najdrobniejszych detali.

 

Do produkcji oczywiście wykorzystana została nierdzewna stal MBS-26, która występuje w większości serii oferowanych przez Masahiro.

 

Idealnie wypolerowana rękojeść z niewyczuwalnymi w dotyku dwoma nitami pozwala na bardzo komfortową pracę z tym narzędziem. Nóż trzymany w dłoni staje się jej naturalnym przedłużeniem a krojenie obywa się w sposób kontrolowany, płynny i bardzo szybki. Rękojeść w owalnym kształcie z drewna pakkawood jest dostępna w dwóch wersjach: naturalnym brązowym odcieniu oraz barwiona na czarny niczym heban kolor. Masahiro Sankei to prosta, czysta forma zahaczająca o minimalizm a jednocześnie doskonały użytkowy produkt.

 

Noże z serii Sankei do już do nabycia w naszym sklepie! Tutaj link do strony z produktami.


 

Powrót

Polecane produkty