Profesjonalne japońskie noże kuchenne
(0 prod.)
Twój koszyk jest pusty
0PLN

AKTUALNOŚCI

KATALOG MASAHIRO 2018

Przedstawiamy nasz nowy katalog Masahiro, gdzie oprócz produktów można znaleźć rozdział "Nożopedia" zawierający sporo informacji dotyczących noży kuchennych oraz sposobów ich użytkowania.

ZESTAWY MASAHIRO

Do Świąt wprawdzie jeszcze daleko ale my już jesteśmy gotowi z nowymi zestawami! Szczegółowa oferta dostępna jest pod tym linkiem:

https://masahiro.pl/category/produkty/list/2/18/default…

SERIA MSC W NOWEJ ODSŁONIE.

Przedstawiamy dwa nowe produkty z serii MSC: oznaczony symbolem 11061 nóż Santoku o długości 165mm oraz 11062 nóż Chef 180mm.

DPD naszym nowym przewoźnikiem

Firma DPD została naszym nowym przewoźnikiem, która wraz Paczkomatami będzie dostarczać zamówione u nas noże. Mamy nadzieję, że wraz z nowym partnerem usprawnimy nasze usługi a przesyłki będą docierały na czas.

MASAHIRO MV-S - NOWY DESIGN, NOWA SERIA

Japoński producent noży kuchennych Masahiro przedstawia kolejną unikalną serię noży o zintegrowanej z ostrzem, stalowej rękojeści.

Seria Sankei - kolejna nowość w kolekcji Masahiro

Planując podróż do Japonii warto mieć na uwadze odwiedzenie takich miejsc jak Amanohashidate w Kyoto, Matsushima w Miyagi oraz Itsukushima w Hiroshimie (na zdjęciach poniżej). To jedne z najwspanialszych zakątków, które można zobaczyć w tym kraju. Japończycy nazywają je Sankei. San – trzy, kei – widok co łącznie można przetłumaczyć jako trzy najwspanialsze widoki. Nie jest dziwne, że tą samą nazwą Masahiro wykorzystało do opisania swojej nowej gamy produktów. Masahiro Sankei to prosta, czysta forma zahaczająca o minimalizm a jednocześnie doskonały użytkowy produkt.

 

 

ZAPOWIEDŹ: MSC - NOWA SERIA NOŻY MASAHIRO

Masahrio MSC - nowa seria ale nie nowość. Prezentujemy kolejną grupę noży Masahiro, która niebawem będzie dostępna w sprzedaży.